2019 LCYBA STATE INVITATIONAL Results


Sunday, July 14, 2019 @ 12:00pm
Final
ATHLETICS- GALLUP (8U KID PITCH) 2
BAD ATTITUDES - LAS CRUCES (8U KID PITCH) 15
 
Sunday, July 14, 2019 @ 12:00pm
Final
CUBS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 2
RHINOS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 14
 
Sunday, July 14, 2019 @ 12:00pm
Final
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 0
BAMBINOS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 10
 
Sunday, July 14, 2019 @ 10:00am
Final
DIABLOS- SANTA FE (10U DIVISION) 5
BAMBINOS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 21
 
Sunday, July 14, 2019 @ 10:00am
Final
DIABLOS- SANTA FE (12U DIVISION) 6
RHINOS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 14
 
Sunday, July 14, 2019 @ 10:00am
Final
DIABLOS- SANTA FE (8U KID PITCH) 2
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (8U KID PITCH) 17
 
Sunday, July 14, 2019 @ 8:00am
Final
WILDCATS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 6
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 7
 
Sunday, July 14, 2019 @ 8:00am
Final
WHITE SOX- FARMINGTON (12U DIVISION) 3
CUBS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 4
 
Sunday, July 14, 2019 @ 8:00am
Final
KNUCKLEHEADS- FARMINGTON (8U KID PITCH) 1
DIABLOS- SANTA FE (8U KID PITCH) 17
 
Saturday, July 13, 2019 @ 5:00pm
Final
WHITE SOX- GALLUP (10U DIVISION) 4
DIABLOS- SANTA FE (10U DIVISION) 15
 
Saturday, July 13, 2019 @ 5:00pm
Final
PACK- FARMINGTON (10U DIVISION) 1
WILDCATS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 21
 
Saturday, July 13, 2019 @ 5:00pm
Final
YOUNG GUNS- SANTA FE (10U DIVISION) 0
BAMBINOS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 15
 
Saturday, July 13, 2019 @ 5:00pm
Final
BANDITS- FARMINGTON (10U DIVISION) 5
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 12
 
Saturday, July 13, 2019 @ 3:15pm
Final
YOUNG GUNS- SANTA FE (10U DIVISION) 2
WILDCATS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 22
 
Saturday, July 13, 2019 @ 3:00pm
Final
DIABLOS- SANTA FE (12U DIVISION) 5
WHITE SOX- FARMINGTON (12U DIVISION) 12
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:30pm
Final
CUBS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 2
RHINOS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 25
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:30pm
Final
DIABLOS- SANTA FE (8U KID PITCH) 0
BAD ATTITUDES - LAS CRUCES (8U KID PITCH) 8
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:30pm
Final
DIABLOS- SANTA FE (10U DIVISION) 10
WHITE SOX- GALLUP (10U DIVISION) 4
 
Saturday, July 13, 2019 @ 11:45am
Final
BANDITS- FARMINGTON (10U DIVISION) 2
BAMBINOS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 17
 
Saturday, July 13, 2019 @ 11:45am
Final
KNUCKLEHEADS- FARMINGTON (8U KID PITCH) 1
BAD ATTITUDES - LAS CRUCES (8U KID PITCH) 16
 
Saturday, July 13, 2019 @ 11:45am
Final
DIABLOS- SANTA FE (12U DIVISION) 5
CUBS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 21
 
Saturday, July 13, 2019 @ 10:00am
Final
WHITE SOX- FARMINGTON (12U DIVISION) 0
RHINOS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 16
 
Saturday, July 13, 2019 @ 10:00am
Final
ATHLETICS- GALLUP (8U KID PITCH) 0
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (8U KID PITCH) 13
 
Saturday, July 13, 2019 @ 10:00am
Final
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 15
PACK- FARMINGTON (10U DIVISION) 0
 
Friday, July 12, 2019 @ 7:45pm
Final
DIABLOS- SANTA FE (12U DIVISION) 6
RHINOS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 17
 
Friday, July 12, 2019 @ 7:45pm
Final
KNUCKLEHEADS- FARMINGTON (8U KID PITCH) 0
ATHLETICS- GALLUP (8U KID PITCH) 15
 
Friday, July 12, 2019 @ 7:30pm
Final
BANDITS- FARMINGTON (10U DIVISION) 6
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 12
 
Friday, July 12, 2019 @ 6:00pm
Final
DIABLOS- SANTA FE (8U KID PITCH) 1
RIVERBANDITS- LAS CRUCES (8U KID PITCH) 17
 
Friday, July 12, 2019 @ 6:00pm
Final
WHITE SOX- FARMINGTON (12U DIVISION) 0
CUBS- LAS CRUCES (12U DIVISION) 13
 
Friday, July 12, 2019 @ 5:45pm
Final
WILDCATS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 12
PACK- FARMINGTON (10U DIVISION) 10
 
Friday, July 12, 2019 @ 4:00pm
Final
YOUNG GUNS- SANTA FE (10U DIVISION) 6
WHITE SOX- GALLUP (10U DIVISION) 14
 
Friday, July 12, 2019 @ 4:00pm
Final
DIABLOS- SANTA FE (10U DIVISION) 1
BAMBINOS- LAS CRUCES (10U DIVISION) 13