2019 Spring Baseball Results


Saturday, June 22, 2019 @ 6:00pm
Final
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 12
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Thursday, June 20, 2019 @ 8:00pm
Final
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 9
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 2
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 8:00pm
Final
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 7
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:00pm
Final
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 4
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 4
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 8:00pm
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 7
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 8
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 3
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 9
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:00pm
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 2
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 17
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:00pm
Final
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 7
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 13
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 3
BATS (10U (Willie Mays)) 11
 
Monday, June 17, 2019 @ 8:00pm
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 11
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 5
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:00pm
Final
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 7
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:00pm
Final
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 4
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 5
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 4
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 12
 
Friday, June 14, 2019 @ 6:00pm
Final
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 4
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 4
 
Friday, June 14, 2019 @ 6:00pm
Final
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 0
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 7
 
Friday, June 14, 2019 @ 8:00am
Final
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 0
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 0
 
Thursday, June 13, 2019 @ 8:00pm
Final
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 3
 
Thursday, June 13, 2019 @ 7:00pm
Final
WARRIORS (14U (Sandy Kofax)) 0
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 11
 
Thursday, June 13, 2019 @ 6:00pm
Final
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 12
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 6
 
Thursday, June 13, 2019 @ 8:00am
Final
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 0
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 7
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 8:00pm
Final
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 5
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 10
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 7:45pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 0
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 13
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:00pm
Final
BATS (10U (Willie Mays)) 0
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 7
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 8
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:00pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 3
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 14
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:00pm
Final
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 11
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 1
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 8:00pm
Final
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 5
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 8
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 8:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 0
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 9
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:00pm
Final
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 1
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 8
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:00pm
Final
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 9
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 12
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:00pm
Final
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 2
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 12
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:00pm
Final
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:00pm
Final
BATS (10U (Willie Mays)) 0
ACES (10U (Willie Mays)) 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 8:00pm
Final
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:00pm
Final
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 0
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 0
 
Monday, June 10, 2019 @ 6:00pm
Final
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 0
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 0
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 11
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 10
 
Saturday, June 8, 2019 @ 2:00pm
Final
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 5
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 3
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 7
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 9
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 6
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 7
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 6
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 12
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 9
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 8
 
Saturday, June 8, 2019 @ 11:00am
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 6
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 3
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 13
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 6
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 5
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 14
 
Saturday, June 8, 2019 @ 10:00am
Final
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 16
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 1
 
Friday, June 7, 2019 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 22
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 6
 
Friday, June 7, 2019 @ 6:00pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 0
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 13
 
Friday, June 7, 2019 @ 6:00pm
Final
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 17
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 5
 
Thursday, June 6, 2019 @ 8:00pm
Final
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 7
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Thursday, June 6, 2019 @ 8:00pm
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 5
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 11
 
Thursday, June 6, 2019 @ 8:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 3
BATS (10U (Willie Mays)) 16
 
Thursday, June 6, 2019 @ 7:30pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 6
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 13
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 7
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 11
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 8
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 1
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:00pm
Final
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 3
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 6
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 11
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 15
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 8:00pm
Final
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 13
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 4
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 7:30pm
Final
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 1
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 5
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 5
BATS (10U (Willie Mays)) 13
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 1
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 19
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 11
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 2
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 4
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 2
METS (11U (Gil Hodges)) 17
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 17
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 7:30pm
Final
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 0
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 6
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:00pm
Final
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 0
REBELS (7U (Coach Pitch)) 6
 
Monday, June 3, 2019 @ 8:00pm
Final
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 1
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 16
 
Monday, June 3, 2019 @ 7:30pm
Final
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 11
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 11
 
Monday, June 3, 2019 @ 7:30pm
Final
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 6
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 3
 
Monday, June 3, 2019 @ 7:00pm
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 4
METS (11U (Gil Hodges)) 4
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 13
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 18
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 2
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 11
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 11
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 10
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 7
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 0
 
Sunday, June 2, 2019 @ 12:00pm
Final
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 7
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Sunday, June 2, 2019 @ 12:00pm
Final
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 6
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 2
 
Sunday, June 2, 2019 @ 12:00pm
Final
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 2
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 13
 
Sunday, June 2, 2019 @ 10:00am
Final
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 5
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 3
 
Sunday, June 2, 2019 @ 10:00am
Final
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 9
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 11
 
Sunday, June 2, 2019 @ 10:00am
Final
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 4
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 8:00pm
Final
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 1
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 12
 
Saturday, June 1, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 5
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 5:30pm
Final
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 3
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 6
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 7
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 0
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 8
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 0
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 7
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 7
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 0
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 6
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 8
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 8
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 2
 
Saturday, June 1, 2019 @ 2:00pm
Final
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 1
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:30pm
Final
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 0
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 13
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:30pm
Final
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 4
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 13
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 0
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 0
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 7
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 6
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 13
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Saturday, June 1, 2019 @ 12:00pm
Final
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 13
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:30am
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 13
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 14
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 2
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 13
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 7
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 6
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 6
 
Saturday, June 1, 2019 @ 10:00am
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 0
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 7
 
Saturday, June 1, 2019 @ 9:00am
Final
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 0
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 7
 
Friday, May 31, 2019 @ 8:00pm
Final
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 8
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 4
 
Friday, May 31, 2019 @ 8:00pm
Final
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 0
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 7
 
Friday, May 31, 2019 @ 8:00pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 0
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 10
 
Friday, May 31, 2019 @ 7:30pm
Final
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 3
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 16
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 1
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 7
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 0
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 15
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 5
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 6
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 7
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 0
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 0
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 17
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 0
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 7
 
Thursday, May 30, 2019 @ 8:00pm
Final
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 10
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 5
 
Thursday, May 30, 2019 @ 8:00pm
Final
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 0
BATS (10U (Willie Mays)) 7
 
Thursday, May 30, 2019 @ 8:00pm
Final
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 3
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 19
 
Thursday, May 30, 2019 @ 7:30pm
Final
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 2
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 12
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:00pm
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 2
BATS (10U (Willie Mays)) 14
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 0
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 7
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:00pm
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 0
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 7
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 4
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 13
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:00pm
Final
WARRIORS (14U (Sandy Kofax)) 17
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 2
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 15
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 6
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:00pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 15
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 14
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 9
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 18
REBELS (7U (Coach Pitch)) 0
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 20
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 4
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 7:30pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 1
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 16
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 7
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 0
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 0
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 14
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 1
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 6
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 0
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 7
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:00pm
Final
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 1
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 14
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:00pm
Final
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 15
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 0
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:00pm
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 3
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 13
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 8
TOROS (10U (Willie Mays)) 9
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:00pm
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 7
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 4
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 2
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 10
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:00pm
Final
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 0
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 15
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:00pm
Final
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 10
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 12
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:00pm
Final
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 8
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 10
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:00pm
Final
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 0
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 0
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 7
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 7
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 12
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:00pm
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 4
BATS (10U (Willie Mays)) 6
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 7
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 9
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 9
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 6
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 9
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 14
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
WARRIORS (14U (Sandy Kofax)) 4
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 8
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 7
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 1
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 7
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 9
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 9
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 16
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 10
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 6:00pm
Final
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 15
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 5
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 1
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 16
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 6:00pm
Final
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 12
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 8
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 0
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 13
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 6:00pm
Final
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 4
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 7
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 0
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 19
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 0
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 15
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 1
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 9
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 14
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 1
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 2
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 2
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 0
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 10
 
Monday, May 13, 2019 @ 6:00pm
Final
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 6
METS (11U (Gil Hodges)) 4
 
Saturday, May 11, 2019 @ 8:00pm
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 9
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 1
 
Saturday, May 11, 2019 @ 6:00pm
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 9
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 1
 
Saturday, May 11, 2019 @ 6:00pm
Final
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 3
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 6
 
Saturday, May 11, 2019 @ 4:00pm
Final
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 9
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 7
 
Saturday, May 11, 2019 @ 4:00pm
Final
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 1
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 11
 
Saturday, May 11, 2019 @ 2:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 13
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Saturday, May 11, 2019 @ 12:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 12
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 4
 
Saturday, May 11, 2019 @ 12:00pm
Final
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 1
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 7
 
Saturday, May 11, 2019 @ 10:00am
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 4
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 14
 
Saturday, May 11, 2019 @ 10:00am
Final
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 7
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 0
 
Saturday, May 11, 2019 @ 10:00am
Final
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 4
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 6
 
Saturday, May 11, 2019 @ 10:00am
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 1
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 9
 
Saturday, May 11, 2019 @ 10:00am
Final
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 10
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 0
 
Saturday, May 11, 2019 @ 8:00am
Final
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 5
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 5
 
Saturday, May 11, 2019 @ 8:00am
Final
ACES (10U (Willie Mays)) 0
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 15
 
Saturday, May 11, 2019 @ 8:00am
Final
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 15
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 5
 
Friday, May 10, 2019 @ 8:00pm
Final
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 19
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 11
 
Friday, May 10, 2019 @ 8:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 13
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 3
 
Friday, May 10, 2019 @ 8:00pm
Final
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 5
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 6
 
Friday, May 10, 2019 @ 8:00pm
Final
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 2
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 7
 
Friday, May 10, 2019 @ 8:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 18
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Friday, May 10, 2019 @ 6:00pm
Final
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 0
METS (11U (Gil Hodges)) 7
 
Friday, May 10, 2019 @ 6:00pm
Final
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 14
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 0
 
Friday, May 10, 2019 @ 6:00pm
Final
WARRIORS (14U (Sandy Kofax)) 2
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 4
 
Friday, May 10, 2019 @ 6:00pm
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 14
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 3
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 8
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 3
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 14
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 8
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
WARRIORS (14U (Sandy Kofax)) 2
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 1
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 2
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 3
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 7
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 1
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 8
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 9
 
Thursday, May 9, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 2
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 7
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 10
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 7
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 18
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 3
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 5
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 5
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 25
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 14
HAWKS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 6
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 14
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 20
ACES (10U (Willie Mays)) 2
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 16
ATP LEGENDS (14U (Sandy Kofax)) 8
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 14
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 5
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 22
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 1
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 6
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 7
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 0
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 8
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:00pm
Final
METS (11U (Gil Hodges)) 7
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 10
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 18
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 3
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:00pm
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 0
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 13
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 17
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 2
 
Saturday, May 4, 2019 @ 2:00pm
Final
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 12
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 3
 
Saturday, May 4, 2019 @ 10:00am
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 12
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 12
 
Saturday, May 4, 2019 @ 9:00am
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 7
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 0
 
Friday, May 3, 2019 @ 8:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 8
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Friday, May 3, 2019 @ 7:30pm
Final
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 6
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 20
 
Friday, May 3, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 15
REBELS (7U (Coach Pitch)) 11
 
Friday, May 3, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 18
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 6
 
Friday, May 3, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 12
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 6
 
Thursday, May 2, 2019 @ 6:00pm
Final
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 8
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 13
 
Thursday, May 2, 2019 @ 6:00pm
Final
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 1
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 6
 
Thursday, May 2, 2019 @ 6:00pm
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 2
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 11
 
Thursday, May 2, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 11
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 2
 
Thursday, May 2, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 8
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 7
 
Thursday, May 2, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 0
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 8
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 0
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 1
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 13
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 15
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
BATS (10U (Willie Mays)) 7
TOROS (10U (Willie Mays)) 5
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 24
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 1
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 6
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 10
 
Tuesday, April 30, 2019 @ 6:00pm
Final
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 3
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 13
 
Tuesday, April 30, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 17
ACES (10U (Willie Mays)) 2
 
Tuesday, April 30, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 15
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Tuesday, April 30, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 3
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 4
 
Tuesday, April 30, 2019 @ 6:00pm
Final
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 11
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 5
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 18
ACES (10U (Willie Mays)) 0
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 1
TOROS (10U (Willie Mays)) 10
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 12
WILDCATS (8U (Roberto Clemente)) 2
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
METS (11U (Gil Hodges)) 3
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 16
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 8
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 9
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 6
GATORS (14U (Sandy Kofax)) 7
 
Saturday, April 27, 2019 @ 6:00pm
Final
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 9
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Saturday, April 27, 2019 @ 2:30pm
Final
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 12
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 4
 
Saturday, April 27, 2019 @ 2:00pm
Final
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 8
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 1
 
Saturday, April 27, 2019 @ 2:00pm
Final
METS (11U (Gil Hodges)) 1
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 9
 
Saturday, April 27, 2019 @ 1:00pm
Final
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 16
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 3
 
Saturday, April 27, 2019 @ 12:00pm
Final
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 0
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 7
 
Saturday, April 27, 2019 @ 12:00pm
Final
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 10
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 5
 
Saturday, April 27, 2019 @ 10:30am
Final
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 7
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 2
 
Saturday, April 27, 2019 @ 10:00am
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 10
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 4
 
Saturday, April 27, 2019 @ 10:00am
Final
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 20
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 3
 
Saturday, April 27, 2019 @ 10:00am
Final
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 9
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 8
 
Saturday, April 27, 2019 @ 9:00am
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 0
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 17
 
Saturday, April 27, 2019 @ 8:00am
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 17
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 2
 
Friday, April 26, 2019 @ 8:00pm
Final
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 15
ACES (10U (Willie Mays)) 1
 
Friday, April 26, 2019 @ 8:00pm
Final
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 13
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 8
 
Friday, April 26, 2019 @ 8:00pm
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 0
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 8
 
Friday, April 26, 2019 @ 7:30pm
Final
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 1
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 21
 
Friday, April 26, 2019 @ 6:00pm
Final
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 13
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
 
Friday, April 26, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 10
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 2
 
Friday, April 26, 2019 @ 6:00pm
Final
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 14
NM STARS (14U (Sandy Kofax)) 4
 
Friday, April 26, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 21
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 2
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:00pm
Final
ACES (10U (Willie Mays)) 0
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 13
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 11
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 0
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 11
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 12
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 12
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 14
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:00pm
Final
CARDINALS (14U (Sandy Kofax)) 18
IRON PIGS (14U (Sandy Kofax)) 1
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:00pm
Final
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 11
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 16
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 0
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 6
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 8
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 16
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 2
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:00pm
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 1
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 11
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:00pm
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 2
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 6
 
Saturday, April 20, 2019 @ 4:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 10
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 9
 
Saturday, April 20, 2019 @ 4:00pm
Final
METS (11U (Gil Hodges)) 9
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 1
 
Saturday, April 20, 2019 @ 4:00pm
Final
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 8
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 1
 
Saturday, April 20, 2019 @ 2:00pm
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 7
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 2
 
Saturday, April 20, 2019 @ 2:00pm
Final
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 3
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 5
 
Saturday, April 20, 2019 @ 2:00pm
Final
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 16
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 9
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:00pm
Final
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 12
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 9
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 14
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 12
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:00pm
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 16
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 6
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:00pm
Final
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 7
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 7
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:00am
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 7
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 10
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:00am
Final
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 16
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 6
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:00am
Final
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 7
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 5
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:00am
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 7
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 4
 
Saturday, April 20, 2019 @ 9:00am
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 6
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 10
 
Saturday, April 20, 2019 @ 8:00am
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 2
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 8
 
Saturday, April 20, 2019 @ 8:00am
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 11
TOROS (10U (Willie Mays)) 3
 
Friday, April 19, 2019 @ 8:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 16
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
 
Friday, April 19, 2019 @ 8:00pm
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 5
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 13
 
Friday, April 19, 2019 @ 7:30pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 8
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 7
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:00pm
Final
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 22
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 1
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 18
ACES (10U (Willie Mays)) 2
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:00pm
Final
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 12
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 4
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 8
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 7
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 13
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 3
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 27
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 8
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 20
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 5
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 4
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 15
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 13
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:00pm
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 7
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 8
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 5
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 10
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:00pm
Final
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 0
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 21
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 1
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 12
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 24
CRUCES REDS (7U (Coach Pitch)) 3
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 17
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 2
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:00pm
Final
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 3
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 0
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:00pm
Final
METS (11U (Gil Hodges)) 2
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 13
 
Saturday, April 13, 2019 @ 8:00pm
Final
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 14
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 6:00pm
Final
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 9
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 6
 
Saturday, April 13, 2019 @ 4:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 12
BLUESOX (12U (Pee Wee Reese)) 2
 
Saturday, April 13, 2019 @ 4:00pm
Final
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 2
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 3
 
Saturday, April 13, 2019 @ 2:00pm
Final
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 13
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 1
 
Saturday, April 13, 2019 @ 2:00pm
Final
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 6
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 11
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 4
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 5
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 0
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 12
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:00am
Final
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 12
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 2
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:00am
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 10
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 5
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:00am
Final
FIERCE 915 (13U (Nolan Ryan)) 6
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 3
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 1
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 17
 
Saturday, April 13, 2019 @ 8:00am
Final
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 11
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 6
 
Friday, April 12, 2019 @ 8:00pm
Final
SPARKPLUGS (12U (Pee Wee Reese)) 7
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 4
 
Friday, April 12, 2019 @ 8:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 4
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 8
 
Friday, April 12, 2019 @ 8:00pm
Final
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 9
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 6
 
Friday, April 12, 2019 @ 8:00pm
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 3
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 18
 
Friday, April 12, 2019 @ 8:00pm
Final
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 21
NM MUSTANGS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U (Roberto Clemente)) 2
RIVERBANDITS (8U (Roberto Clemente)) 13
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 9
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 12
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:00pm
Final
ACES (10U (Willie Mays)) 0
TOROS (10U (Willie Mays)) 20
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:00pm
Final
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 0
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 7
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:00pm
Final
DAWGS (7U (Coach Pitch)) 5
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 14
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:00pm
Final
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 14
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 1
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (12U (Pee Wee Reese)) 2
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 19
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 0
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 14
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 18
ACES (10U (Willie Mays)) 2
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:00pm
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 0
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 19
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:00pm
Final
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 12
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 4
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 10
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 8
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 4
SOUTHWEST NOMADS (7U (Coach Pitch)) 6
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:00pm
Final
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 4
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 13
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:00pm
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 3
IRON STEEL (11U (Gil Hodges)) 11
 
Monday, April 8, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 6
BATS (10U (Willie Mays)) 5
 
Monday, April 8, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 13
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 1
 
Monday, April 8, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 5
CRUCES BOMBERS (8U (Roberto Clemente)) 0
 
Monday, April 8, 2019 @ 6:00pm
Final
REBELS (7U (Coach Pitch)) 3
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 12
 
Monday, April 8, 2019 @ 6:00pm
Final
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 19
NM GRIZZLIES (11U (Gil Hodges)) 10
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:00pm
Final
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 11
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 9
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:00pm
Final
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 6
CRUCES REDS (10U (Willie Mays)) 6
 
Saturday, April 6, 2019 @ 6:00pm
Final
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 0
FORCE (12U (Pee Wee Reese)) 15
 
Saturday, April 6, 2019 @ 6:00pm
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 5
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 6:00pm
Final
TOROS (10U (Willie Mays)) 11
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:00pm
Final
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 10
DRILLERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:00pm
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 16
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:00pm
Final
CRUCES FLAMES (10U (Willie Mays)) 5
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 13
 
Saturday, April 6, 2019 @ 2:00pm
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 12
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 2:00pm
Final
DESERT DAWGS (10U (Willie Mays)) 18
ACES (10U (Willie Mays)) 0
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 13
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 6
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 2
GC SLUGGERS (13U (Nolan Ryan)) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
NM RHINOS (9U (Jackie Robinson)) 9
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:00am
Final
PUNISHERS (11U (Gil Hodges)) 6
DAWGS (11U (Gil Hodges)) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:00am
Final
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 10
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 4
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:00am
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 7
BAMBINOS (10U (Willie Mays)) 0
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:00am
Final
LC VENOM (11U (Gil Hodges)) 2
DIAMOND KINGS (11U (Gil Hodges)) 14
 
Friday, April 5, 2019 @ 8:00pm
Final
HORNFROGS (9U (Jackie Robinson)) 4
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 15
 
Friday, April 5, 2019 @ 8:00pm
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 0
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 15
 
Friday, April 5, 2019 @ 8:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 8
CRUSH (12U (Pee Wee Reese)) 2
 
Friday, April 5, 2019 @ 8:00pm
Final
MAYHEM (9U (Jackie Robinson)) 28
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 9
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:00pm
Final
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 3
LC ROYALS (9U (Jackie Robinson)) 13
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:00pm
Final
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 20
NEW MEXICO SAVAGES (10U (Willie Mays)) 6
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:00pm
Final
METS (11U (Gil Hodges)) 23
DIESEL (11U (Gil Hodges)) 5
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:00pm
Final
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 10
HAWKS (13U (Nolan Ryan)) 4
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:00pm
Final
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 1
ATP LEGENDS (13U (Nolan Ryan)) 13
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 10
NM VIPERS (10U (Willie Mays)) 5
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CUBS (12U (Pee Wee Reese)) 12
ACES (12U (Pee Wee Reese)) 6
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 23
RAPTORS (9U (Jackie Robinson)) 4
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U (Coach Pitch)) 20
LEGENDS (7U (Coach Pitch)) 0
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:00pm
Final
MONSTERS (12U (Pee Wee Reese)) 16
HEATERS (12U (Pee Wee Reese)) 7
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U (Willie Mays)) 12
LEGENDS (10U (Willie Mays)) 1
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:00pm
Final
SW ELITE (9U (Jackie Robinson)) 8
RIVER BANDITS (9U (Jackie Robinson)) 15
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:00pm
Final
SAVAGE BASEBALL (7U (Coach Pitch)) 11
RIVERBANDITS (7U (Coach Pitch)) 2
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:00pm
Final
LAS CRUCES WARRIORS (13U (Nolan Ryan)) 6
RIVER BANDITS 12U (13U (Nolan Ryan)) 17
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:00pm
Final
DODGERS (8U (Roberto Clemente)) 0
NM RHINOS (8U (Roberto Clemente)) 15
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:00pm
Final
WILDCATS (10U (Willie Mays)) 2
BATS (10U (Willie Mays)) 8
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (13U (Nolan Ryan)) 6
SUNDEVILS (13U (Nolan Ryan)) 10
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS OUTLAWS (7U (Coach Pitch)) 16
VICTORY (7U (Coach Pitch)) 3
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:00pm
Final