2018 FALL LEAGUE Results


Thursday, November 8, 2018 @ 6:00pm
Final
6U VICTORY (6U TBALL) 23
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 25
 
Thursday, November 8, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U KID PITCH) 6
SHARKS (8U KID PITCH) 3
 
Thursday, November 8, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U) 5
DESERT DAWGS (10U) 0
 
Thursday, November 8, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (13U 54/80) 0
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 15
 
Thursday, November 8, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 0
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 7
 
Thursday, November 8, 2018 @ 6:00pm
Final
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 24
5U K'S (TBALL) 10
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
HORN FROGS (9U) 3
RIVERBANDITS (9U) 17
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
NM FORCE (10U) 9
FLAMES (10U) 8
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
5U BLUESOX (TBALL) 0
5U K'S (TBALL) 7
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 1
NM RHINOS (8U KID PITCH) 0
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (13U 54/80) 7
NM THUNDER (13U 54/80) 3
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
6U OHANA (6U TBALL) 7
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 35
 
Wednesday, November 7, 2018 @ 6:00pm
Final
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 10
NM RHINOS (9U) 11
 
Tuesday, November 6, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 12
BOMBERS (8U KID PITCH) 1
 
Tuesday, November 6, 2018 @ 6:00pm
Final
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 8
6U CARDINALS (6U TBALL) 19
 
Tuesday, November 6, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 14
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 7
 
Tuesday, November 6, 2018 @ 6:00pm
Final
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 0
5U KC (TBALL) 7
 
Tuesday, November 6, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (13U 54/80) 7
12U NM RHINOS (13U 54/80) 3
 
Tuesday, November 6, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (9U) 14
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 9
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
IRON PIGS (13U 54/80) 3
SUNDEVILS (13U 54/80) 12
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (9U) 17
HORN FROGS (9U) 7
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U) 4
BAMBINOS (10U) 7
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
11U ACES (11/12U) 7
11U IRON STEEL (11/12U) 0
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 25
6U BAMBINOS (6U TBALL) 13
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 3
REDSOX (7U COACH PITCH ) 12
 
Monday, November 5, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U KID PITCH) 6
SHARKS (8U KID PITCH) 0
 
Sunday, November 4, 2018 @ 6:00pm
Final
5U DIABLOS (TBALL) 7
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 0
 
Thursday, November 1, 2018 @ 6:00pm
Final
12U NM RHINOS (13U 54/80) 3
IRON PIGS (13U 54/80) 5
 
Tuesday, October 30, 2018 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U) 4
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 10
 
Tuesday, October 30, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (10U) 18
CRUCES BUCKS (10U) 2
 
Tuesday, October 30, 2018 @ 6:00pm
Final
6U OHANA (6U TBALL) 6
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 28
 
Monday, October 29, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 1
NM RHINOS (8U KID PITCH) 5
 
Monday, October 29, 2018 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U) 6
NM RHINOS (9U) 9
 
Monday, October 29, 2018 @ 6:00pm
Final
NM THUNDER (13U 54/80) 10
SUNDEVILS (13U 54/80) 6
 
Monday, October 29, 2018 @ 6:00pm
Final
6U BAMBINOS (6U TBALL) 0
6U CARDINALS (6U TBALL) 30
 
Monday, October 29, 2018 @ 6:00pm
Final
HORN FROGS (9U) 7
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 10
 
Monday, October 29, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DAWGS (11U) 5
11U DIAMOND KINGS (11U) 8
 
Saturday, October 27, 2018 @ 4:00pm
Final
NM SAVAGES (10U) 18
CRUCES BUCKS (10U) 5
 
Saturday, October 27, 2018 @ 4:00pm
Final
11U IRON STEEL (11/12U) 7
HAVOC (11/12U) 0
 
Saturday, October 27, 2018 @ 2:15pm
Final
12U BLUESOX (11/12U) 7
HAVOC (11/12U) 0
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:45pm
Final
IRON PIGS (13U 54/80) 4
G.C SLUGGERS (13U 54/80) 4
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30pm
Final
11U ACES (11/12U) 0
12U SPARTANS (11/12U) 10
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30pm
Final
CRUCES REDS (10U) 5
TOROS (10U) 8
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:00am
Final
NM THUNDER (13U 54/80) 3
G.C SLUGGERS (13U 54/80) 4
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:45am
Final
11U SANDMEN (11U) 4
11U CRUCES BUCKS (11U) 7
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:45am
Final
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 0
HORN FROGS (9U) 7
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:00am
Final
11U CRUCES BUCKS (11U) 9
11U SANDMEN (11U) 10
 
Friday, October 26, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DIESEL (11U) 14
11U DAWGS (11U) 9
 
Friday, October 26, 2018 @ 2:30pm
Final
NM SAVAGES (10U) 7
NM FORCE (10U) 0
 
Friday, October 26, 2018 @ 2:30pm
Final
LEGENDS (10U) 0
CRUCES BUCKS (10U) 7
 
Thursday, October 25, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (10U) 8
NM SAVAGES (10U) 7
 
Thursday, October 25, 2018 @ 6:00pm
Final
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 4
RIVERBANDITS (9U) 14
 
Thursday, October 25, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U) 12
FLAMES (10U) 4
 
Tuesday, October 23, 2018 @ 10:45am
Final
SUNDEVILS (13U 54/80) 3
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 8
 
Monday, October 22, 2018 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U) 12
HORN FROGS (9U) 7
 
Monday, October 22, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DIAMOND KINGS (11U) 5
11U DIESEL (11U) 6
 
Monday, October 22, 2018 @ 6:00pm
Final
IRON PIGS (13U 54/80) 1
NM THUNDER (13U 54/80) 2
 
Monday, October 15, 2018 @ 6:00pm
Final
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 21
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 26
 
Monday, October 15, 2018 @ 6:00pm
Final
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 0
NM RHINOS (8U KID PITCH) 8
 
Monday, October 15, 2018 @ 6:00pm
Final
REDSOX (7U COACH PITCH ) 13
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 9
 
Thursday, October 11, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 15
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 1
 
Thursday, October 11, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U) 15
CRUCES REDS (10U) 8
 
Wednesday, October 10, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 18
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 6
 
Wednesday, October 10, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U) 15
LEGENDS (10U) 5
 
Wednesday, October 10, 2018 @ 6:00pm
Final
6U OHANA (6U TBALL) 12
6U VICTORY (6U TBALL) 28
 
Tuesday, October 9, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 10
SHARKS (8U KID PITCH) 1
 
Tuesday, October 9, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 8
REDSOX (7U COACH PITCH ) 10
 
Tuesday, October 9, 2018 @ 6:00pm
Final
6U REDSOX (6U TBALL) 28
6U BAMBINOS (6U TBALL) 12
 
Monday, October 8, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 19
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 1
 
Monday, October 8, 2018 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U KID PITCH) 4
NM RHINOS (8U KID PITCH) 9
 
Monday, October 8, 2018 @ 6:00pm
Final
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 18
6U CARDINALS (6U TBALL) 29
 
Wednesday, October 3, 2018 @ 6:00pm
Final
6U REDSOX (6U TBALL) 20
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 22
 
Wednesday, October 3, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U KID PITCH) 7
BOMBERS (8U KID PITCH) 0
 
Wednesday, October 3, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 15
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 5
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 6:00pm
Final
REDSOX (7U COACH PITCH ) 9
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 1
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 6:00pm
Final
5U DIABLOS (TBALL) 24
5U K'S (TBALL) 14
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 6:00pm
Final
6U OHANA (6U TBALL) 14
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 17
 
Monday, October 1, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U KID PITCH) 4
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 2
 
Monday, October 1, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 4
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 12
 
Monday, October 1, 2018 @ 6:00pm
Final
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 24
5U BLUESOX (TBALL) 16
 
Monday, October 1, 2018 @ 6:00pm
Final
6U BAMBINOS (6U TBALL) 16
6U VICTORY (6U TBALL) 30
 
Saturday, September 29, 2018 @ 5:45pm
Final
CRUCES BUCKS (10U) 1
HYDROFLASK (10U) 12
 
Saturday, September 29, 2018 @ 4:00pm
Final
DESERT DAWGS (10U) 1
BAMBINOS (10U) 11
 
Saturday, September 29, 2018 @ 4:00pm
Final
HAVOC (11/12U) 0
11U ACES (11/12U) 7
 
Saturday, September 29, 2018 @ 2:15pm
Final
12U SPARTANS (11/12U) 10
12U BLUESOX (11/12U) 5
 
Saturday, September 29, 2018 @ 2:15pm
Final
IRON PIGS (13U 54/80) 9
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 2
 
Saturday, September 29, 2018 @ 2:15pm
Final
11U BOMBERS (11/12U) 7
HAVOC (11/12U) 0
 
Saturday, September 29, 2018 @ 2:15pm
Final
HYDROFLASK (10U) 17
NM FORCE (10U) 4
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:30pm
Final
CRUCES BUCKS (10U) 1
DESERT DAWGS (10U) 10
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:30pm
Final
12U NM RHINOS (13U 54/80) 6
NM THUNDER (13U 54/80) 4
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:30pm
Final
G.C SLUGGERS (13U 54/80) 1
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 7
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:45am
Final
11U DRILLERS (11U) 0
11U DIAMOND KINGS (11U) 2
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:45am
Final
11U DAWGS (11U) 13
11U SANDMEN (11U) 1
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:45am
Final
LEGENDS (13U 54/80) 3
G.C SLUGGERS (13U 54/80) 0
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:00am
Final
LEGENDS (13U 54/80) 8
SUNDEVILS (13U 54/80) 5
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:00am
Final
HORN FROGS (9U) 11
NM RHINOS (9U) 12
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:00am
Final
11U SANDMEN (11U) 2
11U DRILLERS (11U) 11
 
Friday, September 28, 2018 @ 7:45pm
Final
IRON PIGS (13U 54/80) 9
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 9
 
Friday, September 28, 2018 @ 7:45pm
Final
BAMBINOS (10U) 18
FLAMES (10U) 0
 
Friday, September 28, 2018 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (8U KID PITCH) 8
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 5
 
Friday, September 28, 2018 @ 6:00pm
Final
6U OHANA (6U TBALL) 3
6U CARDINALS (6U TBALL) 35
 
Friday, September 28, 2018 @ 6:00pm
Final
11U CRUCES BUCKS (11U) 0
11U DAWGS (11U) 10
 
Friday, September 28, 2018 @ 6:00pm
Final
NM THUNDER (13U 54/80) 1
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 8
 
Friday, September 28, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (10U) 15
NM SAVAGES (10U) 2
 
Thursday, September 27, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (10U) 11
FLAMES (10U) 6
 
Thursday, September 27, 2018 @ 6:00pm
Final
5U KC (TBALL) 18
5U DIABLOS (TBALL) 23
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
TOROS (10U) 3
RIVERBANDITS (10U) 13
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
5U K'S (TBALL) 18
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 18
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (13U 54/80) 14
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 1
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 13
SHARKS (8U KID PITCH) 2
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
6U REDSOX (6U TBALL) 37
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 21
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 4
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 8
 
Wednesday, September 26, 2018 @ 6:00pm
Final
SUNDEVILS (13U 54/80) 2
12U NM RHINOS (13U 54/80) 12
 
Tuesday, September 25, 2018 @ 6:00pm
Final
6U VICTORY (6U TBALL) 28
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 10
 
Tuesday, September 25, 2018 @ 6:00pm
Final
5U KC (TBALL) 20
5U BLUESOX (TBALL) 12
 
Tuesday, September 25, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 9
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 7
 
Tuesday, September 25, 2018 @ 6:00pm
Final
LC ROYALS (9U) 9
RIVERBANDITS (9U) 10
 
Tuesday, September 25, 2018 @ 6:00pm
Final
11U CRUCES BUCKS (11U) 4
11U DIESEL (11U) 14
 
Monday, September 24, 2018 @ 6:00pm
Final
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 22
5U DIABLOS (TBALL) 23
 
Monday, September 24, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (9U) 18
NM RHINOS (9U) 1
 
Monday, September 24, 2018 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (8U KID PITCH) 5
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 6
 
Monday, September 24, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (13U 54/80) 2
IRON PIGS (13U 54/80) 4
 
Monday, September 24, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 33
6U BAMBINOS (6U TBALL) 11
 
Monday, September 24, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 7
REDSOX (7U COACH PITCH ) 16
 
Saturday, September 22, 2018 @ 5:45pm
Final
HYDROFLASK (10U) 7
RIVERBANDITS (10U) 5
 
Saturday, September 22, 2018 @ 4:00pm
Final
HAVOC (11/12U) 5
12U SPARTANS (11/12U) 10
 
Saturday, September 22, 2018 @ 4:00pm
Final
DESERT DAWGS (10U) 6
NM FORCE (10U) 8
 
Saturday, September 22, 2018 @ 2:15pm
Final
HAVOC (11/12U) 13
11U IRON STEEL (11/12U) 3
 
Saturday, September 22, 2018 @ 2:15pm
Final
DESERT DAWGS (10U) 3
RIVERBANDITS (10U) 13
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30pm
Final
SUNDEVILS (13U 54/80) 2
IRON PIGS (13U 54/80) 8
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30pm
Final
CRUCES BUCKS (10U) 0
NM FORCE (10U) 15
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30pm
Final
11U SANDMEN (11U) 1
11U DAWGS (11U) 14
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30pm
Final
12U SPARTANS (11/12U) 8
11U BOMBERS (11/12U) 6
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:45am
Final
11U SANDMEN (11U) 5
11U DIAMOND KINGS (11U) 10
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:45am
Final
11U DRILLERS (11U) 16
11U CRUCES BUCKS (11U) 1
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:45am
Final
SUNDEVILS (13U 54/80) 3
G.C SLUGGERS (13U 54/80) 5
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:45am
Final
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 4
LC ROYALS (9U) 8
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:00am
Final
11U DIESEL (11U) 1
11U DRILLERS (11U) 9
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:00am
Final
NM RHINOS (9U) 9
LC ROYALS (9U) 6
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:00am
Final
12U NM RHINOS (13U 54/80) 10
G.C SLUGGERS (13U 54/80) 4
 
Friday, September 21, 2018 @ 8:00pm
Final
12U BLUESOX (11/12U) 3
11U BOMBERS (11/12U) 7
 
Friday, September 21, 2018 @ 7:45pm
Final
FLAMES (10U) 8
LEGENDS (10U) 16
 
Friday, September 21, 2018 @ 7:45pm
Final
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 3
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 2
 
Friday, September 21, 2018 @ 6:00pm
Final
6U REDSOX (6U TBALL) 29
6U OHANA (6U TBALL) 13
 
Friday, September 21, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (8U KID PITCH) 10
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 0
 
Friday, September 21, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DAWGS (11U) 5
11U DIESEL (11U) 2
 
Friday, September 21, 2018 @ 6:00pm
Final
5U KC (TBALL) 22
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 16
 
Friday, September 21, 2018 @ 6:00pm
Final
BAMBINOS (10U) 15
CRUCES REDS (10U) 2
 
Wednesday, September 19, 2018 @ 6:00pm
Final
5U KC (TBALL) 18
5U K'S (TBALL) 20
 
Wednesday, September 19, 2018 @ 6:00pm
Final
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 1
LEGENDS (13U 54/80) 14
 
Wednesday, September 19, 2018 @ 6:00pm
Final
11U IRON STEEL (11/12U) 11
12U BLUESOX (11/12U) 5
 
Wednesday, September 19, 2018 @ 6:00pm
Final
FLAMES (10U) 8
NM SAVAGES (10U) 15
 
Wednesday, September 19, 2018 @ 6:00pm
Final
6U VICTORY (6U TBALL) 9
6U CARDINALS (6U TBALL) 19
 
Wednesday, September 19, 2018 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (8U KID PITCH) 1
SHARKS (8U KID PITCH) 4
 
Tuesday, September 18, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 23
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 14
 
Tuesday, September 18, 2018 @ 6:00pm
Final
REDSOX (7U COACH PITCH ) 12
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 13
 
Tuesday, September 18, 2018 @ 6:00pm
Final
5U DIABLOS (TBALL) 21
5U BLUESOX (TBALL) 13
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
11U CRUCES BUCKS (11U) 2
11U DIAMOND KINGS (11U) 8
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
SUNDEVILS (13U 54/80) 1
NM THUNDER (13U 54/80) 3
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 32
6U OHANA (6U TBALL) 9
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 10
12U NM RHINOS (13U 54/80) 2
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
5U BLUESOX (TBALL) 16
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 20
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 17
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 5
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
HORN FROGS (9U) 8
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 12
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
11U ACES (11/12U) 11
11U BOMBERS (11/12U) 3
 
Monday, September 17, 2018 @ 6:00pm
Final
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 2
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 13
 
Friday, September 14, 2018 @ 6:00pm
Final
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 20
6U BAMBINOS (6U TBALL) 29
 
Thursday, September 13, 2018 @ 6:00pm
Final
5U DIABLOS (TBALL) 25
5U KC (TBALL) 8
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U KID PITCH) 0
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 12
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 7
12U NM RHINOS (13U 54/80) 3
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
11U BOMBERS (11/12U) 10
11U IRON STEEL (11/12U) 1
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
6U VICTORY (6U TBALL) 23
6U REDSOX (6U TBALL) 24
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
11U ACES (11/12U) 5
12U BLUESOX (11/12U) 6
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 3
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 5
 
Wednesday, September 12, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (10U) 3
LEGENDS (10U) 11
 
Tuesday, September 11, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 5
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 7
 
Tuesday, September 11, 2018 @ 6:00pm
Final
5U BLUESOX (TBALL) 20
5U KC (TBALL) 15
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
HAWKS-UNPAID (13U 54/80) 5
SUNDEVILS (13U 54/80) 4
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
BOMBERS (8U KID PITCH) 9
NM RHINOS (8U KID PITCH) 5
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
11U IRON STEEL (11/12U) 2
11U BOMBERS (11/12U) 10
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (9U) 18
HORN FROGS (9U) 2
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
REDSOX (7U COACH PITCH ) 17
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 0
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DIESEL (11U) 4
11U DIAMOND KINGS (11U) 9
 
Monday, September 10, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 19
6U VICTORY (6U TBALL) 26
 
Friday, September 7, 2018 @ 6:00pm
Final
6U BAMBINOS (6U TBALL) 18
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 21
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 2
BOMBERS (8U KID PITCH) 12
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
11U IRON STEEL (11/12U) 6
11U ACES (11/12U) 11
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
11U BOMBERS (11/12U) 4
12U BLUESOX (11/12U) 5
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
NM THUNDER (13U 54/80) 1
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 13
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES BUCKS (10U) 0
BAMBINOS (10U) 15
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 2
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 12
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 25
6U REDSOX (6U TBALL) 31
 
Wednesday, September 5, 2018 @ 6:00pm
Final
5U K'S (TBALL) 21
5U KC (TBALL) 20
 
Tuesday, September 4, 2018 @ 6:00pm
Final
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 26
6U OHANA (6U TBALL) 0
 
Tuesday, September 4, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 7
REDSOX (7U COACH PITCH ) 5
 
Tuesday, September 4, 2018 @ 6:00pm
Final
5U BLUESOX (TBALL) 8
5U DIABLOS (TBALL) 20
 
Friday, August 31, 2018 @ 7:45pm
Final
FLAMES (10U) 4
TOROS (10U) 13
 
Friday, August 31, 2018 @ 6:00pm
Final
6U CARDINALS (6U TBALL) 27
6U BAMBINOS (6U TBALL) 8
 
Friday, August 31, 2018 @ 6:00pm
Final
12U NM RHINOS (13U 54/80) 0
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 14
 
Friday, August 31, 2018 @ 6:00pm
Final
REDSOX (7U COACH PITCH ) 14
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 5
 
Friday, August 31, 2018 @ 6:00pm
Final
5U DIABLOS (TBALL) 25
5U K'S (TBALL) 8
 
Friday, August 31, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DIESEL (11U) 16
11U CRUCES BUCKS (11U) 13
 
Friday, August 31, 2018 @ 6:00pm
Final
CRUCES REDS (10U) 15
NM SAVAGES (10U) 7
 
Thursday, August 30, 2018 @ 6:00pm
Final
6U BAMBINOS (6U TBALL) 27
6U OHANA (6U TBALL) 4
 
Thursday, August 30, 2018 @ 6:00pm
Final
5U KC (TBALL) 17
5U DIABLOS (TBALL) 18
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 0
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 12
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
BAMBINOS (10U) 15
LEGENDS (10U) 0
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
11U BOMBERS (11/12U) 3
11U ACES (11/12U) 5
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
12U BLUESOX (11/12U) 4
11U IRON STEEL (11/12U) 2
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 27
5U BLUESOX (TBALL) 11
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
SHARKS (8U KID PITCH) 6
LC SLUGGERS (8U KID PITCH) 7
 
Wednesday, August 29, 2018 @ 6:00pm
Final
6U IRON PIGLETS (6U TBALL) 11
SOUTHWEST NOMADS (6U TBALL) 32
 
Tuesday, August 28, 2018 @ 6:00pm
Final
SOUTHWEST NOMADS (7U COACH PITCH ) 15
LEGENDS (7U COACH PITCH ) 0
 
Tuesday, August 28, 2018 @ 6:00pm
Final
5U K'S (TBALL) 15
5U COBRAS-UNPAID (TBALL) 24
 
Tuesday, August 28, 2018 @ 6:00pm
Final
6U HONEY BADGERS (6U TBALL) 13
6U VICTORY (6U TBALL) 25
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
NM RHINOS (9U) 10
8U SOUTHWEST ELITE (9U) 9
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
11U DAWGS (11U) 16
11U CRUCES BUCKS (11U) 6
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
12U BLUESOX (11/12U) 8
11U ACES (11/12U) 12
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (8U KID PITCH) 8
BOMBERS (8U KID PITCH) 6
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
RIVERBANDITS (7U COACH PITCH ) 6
CRUCES CARDINALS (7U COACH PITCH ) 17
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
5U KC (TBALL) 21
5U BLUESOX (TBALL) 15
 
Monday, August 27, 2018 @ 6:00pm
Final
6U CARDINALS (6U TBALL) 15
6U REDSOX (6U TBALL) 28
 
Saturday, August 25, 2018 @ 5:45pm
Final
NM FORCE (10U) 0
BAMBINOS (10U) 14
 
Saturday, August 25, 2018 @ 5:45pm
Final
HAVOC (11/12U) 6
12U BLUESOX (11/12U) 6
 
Saturday, August 25, 2018 @ 4:00pm
Final
FLAMES (10U) 0
DESERT DAWGS (10U) 18
 
Saturday, August 25, 2018 @ 4:00pm
Final
11U ACES (11/12U) 10
HAVOC (11/12U) 5
 
Saturday, August 25, 2018 @ 2:15pm
Final
12U BLUESOX (11/12U) 3
12U SPARTANS (11/12U) 8
 
Saturday, August 25, 2018 @ 2:15pm
Final
HYDROFLASK (10U) 18
FLAMES (10U) 2
 
Saturday, August 25, 2018 @ 12:30pm
Final
LC ROYALS (9U) 0
RIVERBANDITS (9U) 16
 
Saturday, August 25, 2018 @ 12:30pm
Final
11U BOMBERS (11/12U) 11
12U SPARTANS (11/12U) 1
 
Saturday, August 25, 2018 @ 12:30pm
Final
HYDROFLASK (10U) 8
CRUCES REDS (10U) 0
 
Saturday, August 25, 2018 @ 10:45am
Final
NM RHINOS (9U) 5
LC ROYALS (9U) 10
 
Saturday, August 25, 2018 @ 10:45am
Final
CRUCES BUCKS (10U) 0
RIVERBANDITS (10U) 15
 
Saturday, August 25, 2018 @ 10:45am
Final
11U DRILLERS (11U) 18
11U SANDMEN (11U) 4
 
Saturday, August 25, 2018 @ 10:30am
Final
NM THUNDER (13U 54/80) 0
LEGENDS (13U 54/80) 20
 
Saturday, August 25, 2018 @ 9:00am
Final
11U DRILLERS (11U) 3
11U DAWGS (11U) 6
 
Saturday, August 25, 2018 @ 9:00am
Final
12U RIVERBANDITS (13U 54/80) 4
SUNDEVILS (13U 54/80) 9
 
Saturday, August 25, 2018 @ 9:00am
Final
RIVERBANDITS (9U) 19
HORN FROGS (9U) 0
 
Saturday, August 25, 2018 @ 9:00am
Final
LEGENDS (10U) 10
TOROS (10U) 2
 
Saturday, August 25, 2018 @ 9:00am
Final
11U DIAMOND KINGS (11U) 14
11U SANDMEN (11U) 4